Wygrana Juniorów Młodszych z Wyszatycami !!!

0 : 1 - ? 14’,

1 : 1 – Rodzeń 39’,

2 : 1 – Piejko 70’.

Żurawianka: Radziejowski- Leja, Zajdel, Łuc, Korecki - Owoc (75' Romaniak), Jasiński,Piejko( 79' Zabłocki) ,Zając( 60' K.Jacuła)- Węgrzyn, Rodzeń

Wyniki pozostałych meczy:Tęcza Kosienice – Kolejarz Hurko 3 : 2, Granica Stubno – Fenix Leszno 8 : 0, Biało-Czerwoni Kaszyce – Rada Orzechowce 6 : 2.

Bardzo dziękuję chłopakom za wolę walki w tym meczu. Po pierwszej połowie przegrywali jednak tuż przed przerwą zdołali wyrównać. Na drugą połowę drużyna wyszła w bojowych nastrojach i zdołała strzelić bramkę na 2:1 po przepięknym rajdzie lewą stroną  Bartka Piejki. Do końca meczu nasza drużyna przewarzała i stwarzała sobie kolejne okazje jednak nie zdołała strzelić więcej bramek. Po wielu meczach porażek w końcu wygrali i trzeba się z tego cieszyć. Miejmy nadzieję że  w kolejnych meczach zdobędą kolejne punkty. Jeszcze raz gratuluje i życzę powodzenia w następnych meczach.